Пізно ввечері 2 серпня офіційний акаунт РФ у Twitter поширив повідомлення про те, що їх нібито не лякають нові санкції, запроваджені США, зокрема, через російську агресію в Україні. У відповідь офіційний акаунт України опублікував уїдливий коментар до цього твіта.
Після того, як 2 серпня Дональд Трамп схвалив нові санкції проти Росії, в офіційному акаунті цієї країни у Twitter з’явилося повідомлення про те, що мовляв РФ не боїться запроваджених обмежень.
«Хто б не прийшов до нас з санкціями, від санкцій загине. Ми присвячуємо це відео тим, хто намагається нашкодити нам новими санкціями!», – йдеться у повідомленні.
Далі у дописі росіяни розмістили відео з фестивалю історичної реконструкції у підмосковному місті Зарайськ, де, зокрема, були зафільмовані бої між учасниками у старовинних строях.
Whoever comes to us with #sanctions, from sanctions will perish. We dedicate this video to those who try to hurt us with new sanctions! pic.twitter.com/VdoYI3mK2u
— РоссиЯ ?? (@Russia) 2 августа 2017 г.
Коментар до цього допису залишив офіційний акаунт України.
«Якщо б ви поважали міжнародне право, ви б уникли санкцій, і тепер б посилали місії на Марс, а не бігали з палицями», – наголосили представники України.
If you’d respected international law, you would’ve avoided sanctions & would’ve been sending missions to Mars now, not running with sticks pic.twitter.com/sNJ02LeNwY
— Ukraine / Україна (@Ukraine) 2 августа 2017 г.
Нагадаємо, 30 травня офіційні Twitter-акаунти України та Росії влаштували публічну суперечку довкола походження київської князівни та французької королеви Анни Ярославни. За перепискою країн стежили журналісти провідних світових видань та тисячі звичайних користувачів.
Зазначимо, що офіційний акаунт України адмініструється прес-службою Адміністрації президента у співпраці із МЗС. Акаунт існує від травня 2016 року і має 26,8 тис. підписників. Сторінка Росії у Twitter почала свою роботу на два роки раніше, у листопаді 2014 року, і має 225 тис. читачів. Її веде прес-служба російського МЗС.
Підтримайте проект на Patreon