Сім’я отримала в спадок квартиру і знайшла там картину за 1,5 млн доларів

Шедевр провисів на стіні вітальні будинку майже сто років, роками на нього ніхто не звертав уваги.

Джерело: Корреспондент.net.

Сім’я з департаменту Марна, Франція, знайшла у вітальні квартири, отриманої у спадок, забуту картину XVIII століття – “Філософ, який читає” Жана-Оноре Фрагонара. Її вартість оцінюється в мільйони євро. Про це пише  France24.

“Експерти відразу ж  впізнали характерний почерк живописця, а останні сумніви з приводу авторства зняв підпис Фрагонар на звороті полотна”, – розповідають журналісти.

Експерти припускають, що картина була написана в 1770-х роках.

Наприкінці червня “Філософ, який читає” буде виставлений на аукціон. Очікується, що в ході торгів вартість картини досягне 1,5-2 мільйонів.

Французький живописець і гравер Жан-Оноре Фрагонар (1732-1806) – один з найвідоміших представників стилю рококо. Твори Фрагонара добре продавалися до французької революції, після якої живописець розорився і виїхав з Парижа. Пізніше художник повернувся в столицю, де помер в 1806 році забутий і  в злиднях.

У 2013 році “Портрет Франсуа-Анрі д’Аркур” пензля Фрагонара був проданий на аукціоні за 27,9 мільйона доларів. Всі виручені кошти з продажу були спрямовані в німецьке відділення дитячого фонду ЮНІСЕФ.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.