Вівторок, 6 червня

Кафе «Веселка»: українець відкрив популярний ресторан на Манхеттені (відео)

В кафе готують традиційні українські страви.

Український емігрант Іван Добровілля відкрив в центрі Нью-Йорка ресторан домашньої кухні «Веселка», які вже кілька десятиліть пригощає мешканців міста і туристів українськими стравами.

Про це повідомляється в сюжеті «Телеканалу 24».

Добровілля приїхав в США в п’ятдесяті роки з тоді ще радянської України через переслідування більшовиків. Згодом йому вдалося відкрити на одній з вулиць Нью-Йорка кав’ярню під назвою «Веселка». Тоді українські страви тут їли тільки пластуни, центр яких до сих пір знаходиться поверхом вище.

Після смерті Добровілля управління кав’ярнею перейшло до його американському зятю, який перетворив невелике кафе в популярний ресторан домашньої української кухні. Зараз закладом займається вже онук колишнього політемігранта – Джейсон Бірчард.

Джейсон активно допомагав Україні під час Майдані, а зараз намагається підтримувати українських солдатів, які перебувають в Сполучених Штатах на лікуванні. Він допомагає їм фінансово і годує безкоштовними обідами в своєму закладі.

За словами Бірчарда, заклад отримав таку незвичну назву тому, що його дід вважав «що переїзд в Америку – це як зловити щастя в хвості веселки».

В наші дні український ресторан користується величезною популярністю як у місцевих жителів, так і у туристів. Всі вони приходять в «Веселку» щоб поїсти традиційні українські борщ і вареники.

На кухні закладу також працюють переважно українці, які переїхали в Сполучені Штати на ПМЖ.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: