п`ятниця, 22 вересня

Суд України зобов’язав завод Укроборонпрому сплатити російській корпорації 2 млн грн

Господарський суд Хмельницької області підтримав країну-агресора в судовому спорі між «Красилівським агрегатним заводом», що входить до складу Укроборонпрому, та російською літакобудівною корпорацією «МиГ».

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому, – передає Громадське.

Зазначається, що суд повністю задовольнив позовні вимоги російської компанії та присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів (2 млн грн) на користь «МиГ», який є одним з основних підприємств російської військової промисловості.

Рішення було ухвалено 18 квітня суддями Михайлом Смаровозом, Валентиною Виноградовою та Юрієм Гладюком.

В «Укроборонпромі» наголосили, що таке рішення повністю суперечить указу президента України № 82/2019 про введення в дію рішення РНБО від 19 березня 2019 року санкцій проти РФ. Саме цим указом корпорацію «МиГ» було включено до санкційного списку.

Зазначається, що указ про санкції був синхронізований з аналогічними санкціями ЄС і США.

В «Укроборонпромі» заявили, що будуть оскаржувати рішення Господарського суду Хмельницької області у суді вищої інстанції.

Корпорація «МиГ» входить до складу російської «Объединённой авиастроительной корпорации», 100% акцій якої належить Росії.

«МиГ» є одним з основних підприємств російського ОПК та виконує повний цикл робіт у сфері створення, ремонту та модернізації винищувальної авіації, озброюючи російську армію літаками МіГ-29.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.