Російських уболівальників видворили з трибун на Олімпіаді через прапор з Леніним

На Олімпійських іграх-2018 в південнокорейському Пхьончхані під час лижних змагань працівники стадіону спробували відібрати у російських уболівальників на трибунах прапор із зображенням ідеолога більшовизму Володимира Леніна.

«Ось так руських затискають. Не дають нормально вболівати. Ці прапори не заборонені, ми читали правила і запитували у російських волонтерів», — заявив уболівальник, який назвався «Олєксієм з Колими», повідомила Газета.Ru.

Як повідомляється, згодом росіян видворили з арени. Прапор вболівальники так і не віддали, через що їм довелося покинути змагання.

В свою чергу, в адміністрації стадіону пояснили, що комуністична символіка заборонена через напружені відносини Південної Кореї з КНДР.

Нагадаємо, виконком Міжнародного олімпійського комітету (МОК) в грудні 2017 року відсторонив російську збірну від Олімпійських ігор в корейському Пхьончхані через допінг. Організація вважає доконаним той факт, що в Росії на державному рівні підтримували вживання допінгу і підміну проб. Водночас в Росії це заперечують.

Загалом Росія просила МОК допустити в Пхьончхан 389 спортсменів, однак запрошення отримали тільки 169. Під час церемонії відкриття Олімпіади їх оголошували як «олімпійських спортсменів з Росії», а самі вони йшли не під російським, а під олімпійським прапором. Також в разі їхньої перемоги на Іграх звучить не російський, а олімпійський гімн.

Зауважимо, що МОК дозволив прапори РФ на трибунах під час Олімпіади, але застеріг від політичних демонстрацій

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.