На українській трибуні у Глазго з’явився росіянин із триколором: тішився недовго

На українських трибунах у Глазго під час матчу Україна – Швеція майже відбулося “братання” українських фанатів із росіянином, який прийшов у червоній футболці і шапці вушанці і з прапором Росії
На українській трибуні у Глазго з'явився росіянин із триколором: тішився недовго

Про це повідомляє ВЗ з посиланням на «Дивогляд».

Спочатку із представником країни-окупанта почав обніматися чоловік у футболці збірної України. Це фото радісно підхопили російські ЗМІ, які почали писати про відновлення братських відносин між Україною і Росією.

Однак дуже швидко росіянин пошкодував, що поперся зі «своїм самоваром» на трибуну до українців. Його побили, порвали футболку і відібрали триколор.

Нагадаємо, 29 червня у Глазго Україна зіграла зі Швецією і у напруженому поєдинку зуміла вирвати перемогу. Основний час закінчився нічиєю — 1:1. І вже на останніх хвилинах овертайму українці зуміли забити другий гол і вийти у чвертьфінал Євро-2020.