Вівторок, 23 квітня

15-річна українська тенісистка виграла дорослий турнір в Австралії

Українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею 60-тисячника ITF в Берні (Австралія). У фінальному матчі турніру, який тривав трохи більше години, 15-річна киянка у двох сетах обіграла швейцарку Вікторію Голубич – 6:4, 6:3.

Ключовий момент першого сету стався за рахунку 2:2, коли Марта зробила два брейка підряд. У другій партії Костюк з перших хвилин вийшла вперед і намагалася в суху розчавити опонентку, але лідируючи 2:0 програла три гейми поспіль, пише Актуальний Київ.

Марта Костюк

Програючи 3: 2 київська спортсменка змогла взяти себе в руки і більше не віддала жодного гейму Голубич, здобувши перемогу в сеті – 6:3.

Цей титул став для Марти Костюк другим на турнірах ITF Pro Circuit. У травні минулого року вона виграла турнір з призовим фондом $ 25,000 в угорському Дунакесі.