“Розмаїття – це добре для ваших карамельок і печива, але не для позицій”: Зеленський звернувся до Порошенка

Президент звернувся до лідера “Європейської солідарності” через заяви щодо санкцій РНБО на канали.

Президент Володимир Зеленський у новому відео звернувся до народного депутата Петра Порошенка. Глава держави зауважив, що нардеп “всіх заплутав” щодо своєї позиції стосовно санкцій РНБО на телеканали NewsOne, ZIK та “112 Україна”, передає ТСН.

“Хочу окремо звернутися до одного народного депутата, але вже з іншої партії, відомого монополіста патріотизму, батька і матері, можна сказати, Української держави, де все починав він і його команда: і заснування Запорізької Січі, і безвіз, і хрещення Київської Русі.

Отже, дороге, Ви, наше все, скажу Вам так: розмаїття – це добре для ваших карамельок і печива, але не для думок і позицій.

Ви всіх нас заплутали: з одного боку ви кажете, рішення РНБО – незаконне, а з іншого – запитуєте, чому ми цього не зробили раніше.

Ви кажете, що не можна запроваджувати санкції проти українців, але чомусь забули, як зробили це у 2017 році.

Ви кажете, що самі це хотіли зробити, хоча, по вашому, нагадую, це незаконно, хотіли, але не змогли, бо почалися вибори.

І головне питання: ви заявили, що завжди боролися з пропагандою РФ і в цілому підтримуєте це рішення, нагадаю, на вашу думку, незаконне, але яке, на вашу думку, давно було потрібно зробити,

Скажіть: а чому тоді на каналах ярого борця з російською пропагандою  і його агентами, цих агентів останнім часом показують частіше, ніж рекламу вашого нового масла “Рошен”?

Що ж це?

Це якась хитра стратегія, настільки хитра, що нікому не зрозуміла?

Можливо я вас здивую, але з вами все вже усім ясно”,  – сказав він.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.