Вівторок, 26 вересня

Рітейлер LEGO продавав крихітні «коктейлі Молотова» для допомоги Україні

Роздрібний продавець LEGO зібрав понад 16 тис. доларів для України, продаючи крихітні «коктейлі Молотова» та мініфігурки Володимира Зеленського.

Джерело: ZAHID.NET.

Рітейлер LEGO продавав крихітні «коктейлі Молотова» для допомоги Україні

«Коктейлі Молотова» продавались по 10 доларів

Рітейлер знаменитого данського конструктора у США Citizen Brick випустив унікальну мініфігурку президента України Володимира Зеленського, а також «коктейлі Молотова», а усі виручені від продажу кошти передасть жертвам російської агресії в Україні. Йдеться про обмежену партію, яку у компанії створили спеціально для цієї благочинної акції. Така інформація з’явилась на Facebook-сторінці Citizen Brick.

«Заленський» продавався за 100 доларів, а пляшечка з прапором України – за 10. Citizen Brick вдалося зібрати 16 540 доларів.

Фігурка Володимира Зеленського продавалась за 100 доларів (фото Citizen Brick)

«Як ви могли помітити, мініфігурки були розпродані майже відразу. Ми зробили якомога більше за шалені 24 години, команда CB робила їх у вихідний день. Ми знаємо, що були люди, які намагалися їх купити, але не встигли. Ми сподіваємося, що вони все ж таки розглянуть можливість зробити прямі пожертвування відповідній благодійній організації», – йдеться на Facebook-сторінці компанії.

Вся сума тепер була передана Direct Relief, благодійній організації, яка спеціалізується на наданні невідкладної медичної допомоги по всьому світу. Зараз організація співпрацює з Міністерством охорони здоров’я України.

Сама LEGO Group відреагувала на вторгнення Росії в Україну тим, що припинила поставки до своїх російських магазинів, а також пожертвувала 12,3 мільйона фунтів стерлінгів на гуманітарну допомогу через LEGO Foundation.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.