Привіт із минулого: в Україні відкрили капсулу часу

8650
Молодь 2017 року також залишила послання у далекий 2067 рік

Молодь 2017 року також залишила послання у далекий 2067 рік

Молодь 2017 року також залишила послання у далекий 2067 рік

На Миколаївщині відкрили капсулу з посланням для сучасних українців.

50 років тому, у 1967 році комсомольці замурували послання у стіну Будинку культури міста Первомайськ.

На Миколаївщині відкрили капсулу з посланням для сучасних українців. 50 років тому, у 1967 році комсомольці замурували послання у стіну Будинку культури міста Первомайськ.

“Будівники комунізму” забажали, щоб капсулу відкрили саме мешканці міста у 2017 році. На захід прийшла не лише сучасна молодь, а й дехто із учасників, які писали це послання.

У капсулі знайшли тексти пісень, комсомольські значки та сам лист, зміст якого яскраво демонструє, наскільки змінилося політичне обличчя країни за півстоліття.

Пропонуємо прочитати це послання:

ЗВЕРНЕННЯ юнаків і дівчат Первомайської міської комсомольської організації ювілейного 1967 року до молоді 2017 року

…Ми, покоління комсомольців 60-х років, не уявляли собі життя без боротьби і творчої роботи в ім’я торжества комунізму, який став для вас дійсністю.

… Чи знайоме вам звання “Ударник комуністичної праці”? Воно в наші роки присвоювалося кращим з кращих, і кожен третій комсомолець промислових підприємств міста домігся цього почесного звання."Будівники комунізму" забажали, щоб капсулу відкрили саме мешканці міста у 2017 році. На захід прийшла не лише сучасна молодь, а й дехто із учасників, які писали це послання. У капсулі знайшли тексти пісень, комсомольські значки та сам лист, зміст якого яскраво демонструє, наскільки змінилося політичне обличчя країни за півстоліття.

Чи живий в пам’яті вашій Павка Корчагін? Ми, спадкоємці Корчагіна, гідно несли корчагінську вахту праці, взявши шефство над будівництвом автотраси Полтава-Кишинів.

Зберігаєте ви Книги Пошани з іменами переможців ювілейного змагання молодих робітників: швачки-друкарки Віри Бондар, апаратниця молочно-консервного комбінату Ірини Катула, токаря Голованя Володимира, робочого Цукрового заводу Середи Анатолія, лаборантки Горпіщекомбінат Кузьменко Галини?

… Ви покоління щасливих: над вами чисте небо, а війни в світі для всіх, що живуть в 2017 році, стали історією.Ви не скандували: “Ганьба агресорам Ізраїлю!”, Вам не довелося брати участь в мітингах протесту проти злочинної війни у В’єтнамі, читати в газетах про провокації проти революційної Куби. Як далеко від вас ці, сучасні нам, події! .. Давно вже не знаходять пустотливі хлопчаки гільзи від патронів, заіржавілі затвори рушниць.

2c5961c-2017-06-29-175159_0-400x270Тільки в суворому мовчанні, як і ми в 1967 році, стоїте ви у обелісків загиблим, тільки так само трепетно, як і півстоліття тому, завмирає серце, коли ступаєте по землі легендарної Кримки. Шумить золота пшениця на безкрайніх полях, цвіте побудований тобою Комсомольськ не тільки на землі, а й на Венері, і на Марсі …

Молодь перейняла естафету та заклала свою капсулу часу “Звернення молоді 2017 року до молоді 2067 року міста Первомайська”.

 

Джерело

Стежте за нами!