Вівторок, 26 вересня

Прикордонники разом з усією Україною вшанували пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом. Заходи пройшли по всьому кордону

image3В День пам’яті та примирення співробітники Державної прикордонної служби України долучилися до загальнодержавної акції, що приурочена першій хвилині миру. Заходи з вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом відбулися в кожному прикордонному підрозділі та пунктах пропуску.

Зокрема вчора о 23.00 на відділах прикордонної служби прикордонники запалили свічки та вишикувалися перед ритуальними майданчиками. В органах охорони кордону та навчальних закладах прикордонники також шикувалися поряд з ритуальними майданчиками, перед якими запалили лампадки. А в Києві в Адміністрації Державної прикордонної служби на Головному центрі управління службою зібралися всі хто в цей день був залучений до служби. Прикордонники схилили голову на знак пошани загиблим героям та усіх борців проти нацизму.

IMG_8926В той же час у пунктах пропуску до «Першої хвилини миру» окрім прикордонників долучилися інші представники контрольних служб та громадяни, які перетинали державний кордон. В цей час всі вони зупинилися та віддали данину пам’яті. Відбулася своєрідна короткочасна пауза в здійснені прикордонного контролю, а по гучномовцю лунав метроном.

Все це свідчить, що пам’ять народна жива, а подвиг загиблих – незабутній. Нині Україна добре розуміє ціну миру й перемоги у війні минулій.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.