Порошенка почули на окупованих територіях через радіостанцію “Тризуб ФМ”

Під час робочої поїздки на Донбас лідер партії “Європейська Солідарність”, п’ятий президент Петро Порошенко з членами команди привезли для радіостанції “Тризуб ФМ” новий передавач. У Карлівці, звідки мовить радіостанція, Порошенко під час прямого радіоефіру розповів слухачам із Донбасу про враження від численних зустрічей із проукраїнськими активістами і військовими

“Тризуб” – радіостанція, яка дуже зубата в ефірі та несе українську думку, українську пісню, українську музику, українське слово для тих, хто любить Україну. Це радіостанція, звідки ви можете почути правду, це радіостанція, яка підтверджує, що Україна за мир, і мир для України понад усе. Мир, а не капітуляція. Мир, а не здача інтересів України. Мир і захист кожного українця, незалежно від того, на якій території він би не був – на території вільної України або на окупованій території. Ми пишаємося, що ми українці”, – звернувся до слухачів Петро Порошенко, – пише Газета.юа.

“Ми сьогодні робимо все для того, щоби збільшити і покращити вашу можливість чути українське слово й українську пісню. І сьогодні ми до фантастичної команди радіостанції “Тризуб” прибули не з порожніми руками – ми привезли новий радіопередавач. Ті, хто підтримує Україну і українське радіо, підтримує радіо “Тризуб”, матиме можливість слухати, насолоджуватися більш якісним сигналом, який доставлятиметься новим українським радіопередавачем”, – повідомив Порошенко.

Він також поінформував, що радіо нарешті отримало відповідні ліцензії на мовлення. “І роблять це хлопці-ентузіасти, хлопці-волонтери, поєднуючи, до речі, лікування зубів для українських воїнів і цивільних, які розташовані тут, у прифронтовій зоні. І несе месседж українською мовою, українську пісню, для того, щоб укріплювати Українську Державу”, – наголосив лідер “Європейської солідарності”.

Радіо “Тризуб ФМ” створене лікарями-добровольцями, які у Карлівці організували стоматологічну допомогу бійцям ЗСУ. У стоматології наразі сучасне обладнання, необхідні медикаменти, тут вахтовим методом працюють найкращі лікарі України. За 4 роки тут волонтерили понад 200 лікарів, які надали фахову допомогу понад 35 тис. пацієнтам.

Петро Порошенко у прямому радіоефірі побажав всім, хто на Донбасі боронить Україну, аби наша армія просунулась аж до кордону і повністю відновила український суверенітет, українську владу, український прапор, українську мову й українську державу на всій окупованій території.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.