Зеленський заявив, що в Україні на 1 грудня готують держпереворот

Українська розвідка отримала інформацію про те, що бізнесмена Ріната Ахметова намагаються втягнути у підготовку до державного перевороту в Україні. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на пресконференцію президента Володимира Зеленського сьогодні, 26 листопада — пише Tvoemisto.tv.

«Отримали інформацію, що 1 числа в нашій державі буде державний переворот», – розповів Зеленський.

За його словами, спецслужби мають одразу кілька підтверджень щодо правдивості цієї інформації.

«Я можу сказати одразу, що у нас є не тільки агентурна, а й звукова інформація, де представники України з представниками Росії обговорюють участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні. Що будуть залучені мільярди доларів тощо. Я вважаю що це – підстава бізнесмена Ріната Ахметова, я вважаю, що це є операція. Його втягують у війну проти держави Україна», – зазначив президент.

Зеленський наголосив, що учать Ахметова у перевороті стала б його великою помилкою.

Нагадаємо, що у через загрозу російської інтервенції у Львові хочуть створити концепцію тероборони. Депутати Львівської міської ради пропонують підготуватися до ймовірної загрози повномасштабної російської інтервенції, про яку попереджають фахівці зі США та українська розвідка. Йдеться про роботу з навчальними закладами, перевірку укриттів цивільного захисту, а також напрацювання концепції територіальної оборони Львова. Для цього у Львові переформатують управління надзвичайних ситуацій Львівської міської ради для того, аби воно займалося і теробороною.

Нещодавно керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю виданню Military Times заявив, що Росія сконцентрувала біля кордонів з Україною понад 92 тисячі військовослужбовців і готується до нападу до кінця січня – на початку лютого 2022 року. 

Уряд учора, 24 листопада, виділив майже 214 млн грн для посилення захисту державного кордону та зміцнення обороноздатності держави.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.