Зеленського готові підтримати 73% українців, Порошенка — 27% — «Рейтинг»

Кандидата у президенти Володимира Зеленського у другому готові підтримати майже 73% українців з тих, хто визначився і має намір голосувати. За його опонента Петра Порошенка готові проголосувати 27% виборців.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», яке проводили з 12 до 16 квітня, пише Громадське.

Водночас понад 20% опитаних зазначили, що планують голосувати, однак ще не визначилися з кандидатом, а 10% не будуть іти на вибори.

За даними дослідження, Зеленський здобуває більше підтримки, ніж Порошенко, у всіх вікових категоріях. Шоумен лідирує серед мешканців сходу, півдня та центру країни, а на заході позиції обох кандидатів майже рівні.

62% опитаних вірять, що наступним президентом України стане Зеленський, 17% – Порошенко. Ще 22% не визначилися з відповіддю.

У межах дослідження опитали 3000 респондентів віком від 18 років з 12 до 16 квітня. Похибка репрезентативності дослідження не більше 1,8%.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.