З «Азовсталі» виїхали більше десяти автобусів з українськими військовими – ЗМІ

Більше десяти автобусів вивезли українських бійців з металургійного комбінату «Азовсталь» у Маріуполі. 

Про це повідомило агентство Reuters, передає Укрінформ.

«У понеділок Reuters зафіксував близько дюжини автобусів, які, очевидно, перевозили українських бійців. Скільки людей було в них, встановити не вдалося», – зазначається в повідомленні.

При цьому, зауважується, на території металургійного комбінату «Азовсталь», за різними оцінками, перебували близько 600 бійців, у тому числі десятки поранених.

У повідомленні зазначається, що рф заявила про евакуацію українських поранених бійців до медичного закладу в українському місті Новоазовськ, який тимчасово контролюється російськими силами.

Водночас наводяться слова командира полку «Азов» Дениса Прокопенка, який у відеозверненні зазначив, що захисники Маріуполя відтягували на себе переважаючі сили противника, що дало змогу українській армії перегрупуватися.

«Головне – усвідомити, чи прораховані всі ризики, чи відпрацьований план «Б», чи віддався ти повністю цьому плану, який повинен поєднувати в собі виконання поставленого завдання та максимальне збереження життя й здоров’я особового складу», – зазначив Прокопенко.

За його словами, війна є мистецтвом, а не наукою.

«Це і є вища планка управління військами, тим більше коли твоє рішення затверджене вищим військовим керівництвом», – наголосив командир полку «Азов».

Як повідомляв Укрінформ, захисники Маріуполя від початку повномасштабної війни знищити близько 6 тисяч російських загарбників і понад 100 одиниць ворожої бронетехніки.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.