“ЄС”: відомі українські письменники підтримали партію Порошенка

Відомі українські письменники підтримали партію Петра Порошенка “Європейська солідарність” і його особисто, а також заявили, що у парламенті потрібна сила, яка забезпечить тяглість політичного курсу 2014-2019 років та зможе дати відсіч реваншу.

Так, вони оприлюднили заяву, у якій висловили глибоке занепокоєння станом справ, що складається в Україні, пише пресслужба партії, пише Обозреватель.

Документ підписали Дмитро Павличко, Юрій Щербак, Богдан Горинь, Іван Дзюба, Микола Жулинський, Павло Мовчан, Михайло Сидоржевський, Вадим Скуратівській, Олег Чорногуз, Михайло Слабошпицький та інші.

Автори заяви звертають увагу на чимало ознак повзучого реваншу проросійських антидержавницьких сил усередині країни та на спроби перегляду міжнародних санкцій проти країни-агресора — Росії.

“Особливо небезпечними є намагання знову поділити український народ мовними питаннями — спробами принизити статус української мови як державної, переглянути її правопис, а також заперечити право на автокефалію української православної церкви”, — йдеться у ній.

Письменники переконані, що в жодному разі не можна піддавати небезпеці внутрішню стабільність та міжнародні позиції держави, прикриваючись особливостями ведення виборчої компанії або невіглаством, або недосвідченістю нових лідерів.

Вони нагадали, що і раніше підтримували Порошенка на президентських виборах, вважаючи, що його програма реформування держави, курс на інтеграцію України до ЄС і НАТО відповідає національним інтересам країни.

“Сьогодні, не будучи членами партії “Європейська солідарність” і не беручи участі у парламентських перегонах, ми проголошуємо нашу підтримку нашій політичній силі й особисто Петру Порошенку й закликаємо український народ підтримати “ЄС” на виборах 21 липня 2019 року”, — заявили письменники.

Вони переконані, що партія стане на заваді безвідповідальним політиканам, трешовим популістам, манкуртам і прямим агентам Путіна.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.