“Я сам буду вирішувати!” Зеленський розлютився через Вакарчука

Відомий український актор, ведучий та керівник студії “95 квартал” Володимир Зеленський відхрестився від підтримки співака Святослава Вакарчука на виборах президента України в 2019 році.

На своїй сторінці в Facebook комік опублікував звернення до українців, де ображеним тоном заявив: він сам буде вирішувати, кому і як допомагати.

“Мені трохи зіпсували настрій різні інтернет-видання та газети, які надрукували, що Зеленський несподівано підтримав Славу Вакарчука і сказав, що сам не йде в президенти. Це дійсно правда – це було несподівано, неочікувано навіть для мене”, – прокоментував ведучий новину OBOZREVATEL.

При цьому Зеленський назвав Вакарчука “міцним хлопцем із ніжками”, натякаючи, що лідер “Океану Ельзи” може впоратися і без його допомоги.

“По-перше, мені здається, що хлопець він міцний, і якось сам може підтримати своє тіло, і моя допомога йому не потрібна. А по-друге, мені здавалося, що в нашій країні потрібно підтримувати людей похилого віку і дітей. А всі інші можуть, як мені здається, своїми ніжками “, – зазначив актор.

“І надалі я своїми ніжками буду ходити туди, куди мені хочеться. І сам буду вирішувати, в чому беру участь, у чому не беру участь і кого я підтримую”, – додав шоумен.

Як повідомляв OBOZREVATEL, наприкінці червня Зеленський звернувся до Вакарчука з несподіваною пропозицією. Українці припустили, що мова йде про об’єднання перед президентськими виборами. Пізніше Зеленський в одному з інтерв’ю запевнив, що не буде і ніколи не збирався брати участь у політичних перегонах.

Відзначимо, що згідно з даними останніх соцопитувань, Зеленського на виборах президента України готові підтримати 7-8% виборців.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.