Володимир Зеленський заявив, що партія «Слуга народу» йде в політику

645
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Комік та шоумент Володимир Зеленський, який є потенційним кандидатом у президенти України, заявив, що партія «Слуга народу», членом якої він назвався, іде в політику. Про це Зеленськи сказав у коментарі журналісту видання «НикВести».

На питання, чи іде Володимир Зеленський у політику, він відповів:

«Партія «Слуга народу» йде. А Володимир Зеленський — це партія «Слуга народу».

Зеленський зазначив, що поки не готовий назвати інших членів партії. Водночас він пояснив, що вони «займаються юридичними і фінансовими питаннями, є креативними людьми і виросли з ним».

Коли журналіст порівняв Зеленського із співаком Святославом Вакарчкуом, який досі відкрито не заявляв, що йтиме в політику, Зеленський сказав:

«Я не сказав, що «йду або не йду» (в політику, — ред.). По-перше, ми з Вакарчуком дуже не схожі… У нас є партія «Слуга народу» і вона йде в політику».

На уточнююче питання журналіста, чи піде Зеленський у президенти, він відповів: «Це вже інше питання» і розсміявся.

«Тут ми з ним (Вакарчуком, — ред.) схожі, тримаємо інтригу», — додав Зеленський.

Зазначимо, партію «Слуга народу» зареєстрували в Україні у грудні минулого року. Керівником політичної партії «Слуга народу» є Баканов Іван Геннадійович, який є юристом «Квартал 95» з 2013 року.

Шоумен Володимир Зеленський, який також офіційно не оголошував про намір брати участь у виборах, за останніми соціологічними даними, є один із лідерів у президентській гонці: він поступається лише лідерці Батьківщини Юлії Тимошенко і посідає 2 місце у рейтингу.

Зазначимо, що Зеленського включають до політичних рейтингів, а українці готові за нього голосувати попри те, що він офіційно не оголошував про намір балотуватися в президенти.

Кампанія до виборів президента в Україні розпочнеться 31 грудня. Вибори президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України мають пройти 27 жовтня 2019 року.