Відомий письменник припинив співпрацю з “1+1” через політику телеканалу

Відомий український дитячий письменник Олександр Дерманський заявив про припинення співпраці з телеканалом “1+1”.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, пише Укрінформ.

“На жаль, змушений припинити 11-річну співпрацю з каналом. Дякую всім, з ким довелося попрацювати за ці роки. Жанна Скорая, Марічка Падалко, та всі решта. Дякую. Ви – справжні професіонали й, переконаний, чудові люди. Може, попрацюємо ще разом деінде”, – написав Дерманський.

На запитання про причини такого рішення Дерманський відповів Укрінформу, що це – через нинішню політику телеканалу.

“Нічого особливого. Я ж взагалі постать не знакова для каналу й працював не в штаті. Та й моя робота, і, відповідно, програма зовсім не причетні до ТСН і політики каналу. Я був автором дитячої програми “Маріччин кінозал”. Тепер не хочу ним бути”, – сказав письменник.

Відома журналістка Марічка Падалко в коментарях під постом письменника написала: “Дякую, Сашко! За твій великий внесок! За інтелігентність і розум! І за дітей, в тому числі моїх, які люблять українську книгу і яким українська мова є рідною, в тому числі завдяки тобі”.

Олександр Дерманський – письменник, поет, викладач, літературний редактор, сценарист, автор багатьох популярних книжок для дітей, був автором програми «Маріччин кінозал» на каналі” 1+1″ з 2008 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.