Вівторок, 28 травня

Уряд надасть англійській в Україні статус мови міжнародного спілкування

Кабінет Міністрів готує проєкт закону, який закріпить англійську в Україні як мову міжнародного спілкування. Також в уряді працюють над рішеннями, які зроблять вивчення англійської доступнішим для всіх охочих.

Джерело: Детектор.Медіа.

Уряд надасть англійській в Україні статус мови міжнародного спілкування

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.  За його словами, в уряді провели нараду з цього питання за участі Мінцифри та Мінкульту.

«Україна відкрита для світу. Паралельно з інтеграцією України в ЄС посилюємо співпрацю з міжнародною спільнотою. Разом з цим зростає потреба в людях зі знанням англійської мови. Її вивчення має стати більш доступним для українців», — сказав прем’єр.

За його словами, після перемоги уряд розпочне масштабний проєкт відновлення України і очікує прихід низки іноземних компаній та інвесторів, які розвиватимуть тут свій бізнес і створюватимуть робочі місця. 

«Англійська мова відкриває широкий доступ до знань, ринку праці, інформаційних та культурних продуктів, вищої заробітної плати. Ці переваги мають отримати й українці, що допоможе затвердженню України як регіонального лідера», — наголосив прем’єр.

Як писав «ДМ», результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) свідчать, що 31.8% дорослих жителів України взагалі не володіють іноземними мовами на будь-якому рівні. Зокрема, 51% респондентів зазначили, що мають деякі знання англійської, але детальніший аналіз показує, що тільки 23% можуть читати, писати й спілкуватися цією мовою на побутовому і навіть на професійному рівнях.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.