Українські воїни взяли в полон російського підполковника, який був у трусах Збройних Сил України

128 бригада взяла в полон високопоставленого штабіста 58-ї російської армії. Про це повідомила бригада на сторінці у «Facebook» — пише Варта1.

Підполковник був одягнутий у спідню білизну й шкарпетки Збройних Сил України.

У ході бойової сутички штурмовики 128 окремої гірсько-штурмової бригади взяли в полон начальника групи інформаційно-психологічної протидії військової частини 47084 російської армії.

Кошель Александр Олегович, 5 квітня 1982 року народження, особистий номер Ф-905994, військове звання — підполковник. Постійне місце дислокації в/ч 47084 — м. Владікавказ у республіці Північна Осетія — Аланія. 

Одразу після взяття Кошеля в полон росіяни кинули значні сили, намагаючись його визволити. У тому числі підняли авіацію, яка завдала вогневого удару по штурмовиках. Однак, ніхто, внаслідок ворожого вогню, не постраждав, полоненого доправили в безпечне тилове місце. 

Під час особистого огляду бійці 128 бригади з подивом виявили, що підполковник Кошель носить спідню білизну й шкарпетки з позначками «Збройні Сили України». 

Кошель був на прямому зв’язку з командуючим 58 армії РФ Михайлом Зуськом, котрому особисто робив щоденні доповіді. Зусько родом із України — з невеличкого с. Ветли, Камінь-Каширського району, Волинської області.

Зараз полонений Кошель дає покази контррозвідникам.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.