Вівторок, 27 лютого

Україна для захисту завдаватиме удари по військових об’єктах РФ

Радник Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що Україна задля свого захисту готова завдавати удари по військових базах та складах Росії. Про це він написав у своєму Twitter у четвер, 28 квітня.

Джерело: ZAHID.NET.

Україна для захисту  завдаватиме  удари по військових об’єктах РФ
27 квітня в Росії пролунала низка вибухів. Російська сторона звинуватила в атаках ЗСУ, але українське військове керівництво не підтвердило і не спростувало цієї інформації

Зокрема, Михайло Подоляк процитував міністра оборони США Ентоні Блінкена, який заявив, що «Україна має сама вирішувати, чи завдавати ударів по російських військових об‘єктах». Подоляк прокоментував цю заяву:

«Росія напала на та вбиває мирних громадян. Україна захищатиме себе в будь-який спосіб, зокрема ударами по складах і базах убивць. Світ це право визнає», – написав Подоляк.

Нагадаємо, останнім часом у різних містах Росії фіксують вибухи та пожежі, зокрема, на військових заводах та складах з боєприпасами. Так, 27 квітня вибухи лунали у Бєлгороді, Воронежі та Курську. Раніше спалахнули пожежі на нафтобазах у Брянську. Росія звинувачує у цих та попередніх вибухах Збройні сили України, а українська сторона жодної атаки офіційно не підтвердила.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.