У Херсоні припинили мовлення російські телеканали і запрацювало українське радіо — ОК «Південь»

У тимчасово окупованому Херсоні близько тижня тому перестали транслюватися російські телеканали, натомість стало доступним українське радіо «Суспільне».

Про це повідомив спікер оперативного командування «Південь» Владислав Назаров — передає Громадське.

«Пропагандистські телеканали у тимчасово окупованому Херсоні припинили мовлення ще з тиждень тому. Натомість почало ловити “Суспільне” на 92.00 FM», — написав Назаров.

Транслюють українське радіомовлення на Херсонщину із Миколаєва, повідомили на сайті «Суспільного». Зазначається, що у тимчасово окупованому регіоні Українське Радіо лунає на середніх хвилях на частоті 1278 кГц (АМ або СХ-діапазон).

Напередодні Генштаб ЗСУ повідомляв, що абонентам російських мобільних операторів у Херсоні окупанти розсилали повідомлення з попередженням про нібито підготовку Збройними силами України масованого обстрілу.

Що відбувається на Херсонщині?

За інформацією оперативного командування «Південь», ситуація в районі «динамічна та напружена». Українські захисники на півдні продовжують активні дії, тримають ініціативу на закріплених територіях і перевагу у вогневому ураженні.

Війська рф на півдні ведуть активну оборону та намагаються утримати зайняті рубежі. На правобережжі вони здійснюють маневри силами та засобами, облаштовують рубежі оборони. А на лівобережжі — проводять замінування узбережжя, вивозять населення за 15-кілометрову зону та окопують техніку.

3 листопада з будівлі облдержадміністрації в тимчасово окупованому Херсоні зник російський триколор, а в самому місті прибрали окупаційні блокпости. Місцеві журналісти повідомили, що росіяни залишили будівлю ОДА пустою: винесли звідти все коштовне, залишивши після себе тільки сміття.

А втім, місцева влада і військові вважають, що росіяни намагаються ввести українців в оману. Начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк зазначила, що, попри створення ілюзії «евакуації» з Херсона, окупанти здійснюють оборонні маневри. У місті продовжують залишатися російські військові в цивільному одязі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.