Тягнибок пішов стопами Федини й Звіробій: “Повалимо тепер і зеленого”

978
Олег Тягнибок
Олег Тягнибок

У Києві під час акції “Червоні лінії для Зеленського”, яка відбувається у неділю, 8 грудня, напередодні зустрічі у “нормандському форматі”, виступив  голова політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок і зробив неоднозначну заяву про президента країни.

Тягнибок провів паралель між масовим знищенням пам’ятників Леоніду Леніну із Володимиром Зеленським. Відповідне відео з’явилося у мережі.

“Повалили отут на Бесарабці оцього червоного боввана Леніна, і після цього почався ленінопад по всій Україні. Повалили шість років червоного боввана, повалимо тепер зеленого боввана”, – заявив Тягнибок провівши паралель із Зеленським.

Зазначимо, що на майдан Незалежності перед початком призначеного на 13:00 мітингу “Червоні лінії для Зеленського” зібралися близько двох тисяч людей, число учасників зростає.

До проведення 8 грудня, в переддень “нормандського саміту” у Парижі, попереджувальної акції закликали раніше цього тижня лідери трьох парламентських фракцій. Вони звернулися до президента України Володимира Зеленського зі спільною заявою.