Середа, 29 листопада

Телеведучі з «1+1» хочуть взяти на поруки Ігоря Коломойського

Колишній міністр культури Олександр Ткаченко, телеведучі Наталя Мосейчук, Алла Мазур та Юрій Горбунов хочуть взяти бізнесмена Ігоря Коломойського на поруки. Про це з судового засідання передає УНН — пише Варта1.

Про готовність взяти Коломойського на поруки декількома людьми на засіданні у Київському апеляційному суді під час розгляду скарги на арешт Коломойського заявив один з адвокатів.

Адвокат повідомив, що є 15 заяв про готовність взяти на поруки Коломойського, зокрема, від Юрія Горбунова, Олександра Ткаченка, Сергія Попова, Алли Мазур, Олександра Загороднього.

Алла Мазур заявила, що так бізнесмен зможе бути вдома і водночас це дасть гарантію, що він прибуватиме до суду чи слідчого одразу за вимогою.

За словами Мосейчук, Коломойського, зокрема, готові підтримати ексміністр культури Ткаченко, СЕО каналу Пахольчук, а також інші представники телеканалу.

Раніше, Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід бізнесмену Ігорю Коломойському – арешт строком на 60 днів до 31 жовтня із можливістю застави у понад 509 млн грн. У разі внесення застави на Коломойського будуть покладені обов’язки з’являтися на вимогу слідчих, здати паспорти (внутрішній та закордонний паспорти громадянина України) тощо.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.