п`ятниця, 23 лютого

«Слава Україні!» Борис Джонсон привітав українців з Днем Незалежності

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон привітав Україну з 31-ою річницею Незалежності. Він наголосив, що стоятиме на боці України і надаватиме всю можливу допомогу. Про це йдеться у його відеозверненні, яке він опублікував в Твіттері.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Сьогодні незалежність України знову під загрозою, і її народ бореться зі сталлю та мужністю, щоб захистити свої будинки та свої сім’ї та зберегти право вирішувати свою долю у власній країні. Я ні на секунду не сумнівався, що Україна переможе у цій боротьбі, бо жодна сила на землі не зможе подолати патріотизм 44 мільйонів українців», — заявив він.

За його словами, що скільки б часу не зайняла перемога у війні, Велика Британія стоятиме на боці України і надаватиме всю можливу військову, економічну та гуманітарну підтримку.

«З 24 лютого ми поставили Україні більше оборонної зброї, ніж будь-яка інша європейська країна, включаючи майже 7000 протитанкових ракет. Одного разу Україна пройде через це випробування і здобуде перемогу. І коли цей момент настане, а він настане, ми у Великій Британії будемо ще більше пишатися тим, що є друзями України. Слава Україні!», — додав міністр. 

Зазначимо, що резиденцію прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона прикрасили до Дня Незалежності України. Вхід у будівлю рясніє у квітах жовто-синіх кольорів. Так на Даунінг-Стріт, 10 вирішили показати підтримку нашої дежави.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.