Вівторок, 3 жовтня

Розвідка США підтвердила плани Росії вдарити по інфраструктурі України

Сполучені Штати мають дані розвідки про те, що Росія планує незабаром здійснити нові атаки на цивільну інфраструктуру України і державні об’єкти, повідомила агенція Reuters із посиланням на неназваного американського чиновника.

Джерело: ZAHID.NET.

«Ми маємо інформацію про те, що Росія посилює зусилля для нанесення ударів по цивільній інфраструктурі та державних об’єктах України найближчими днями. Враховуючи послужний список Росії в Україні, ми стурбовані загрозою, яка зберігається і яку російські удари становлять для мирного населення та цивільної інфраструктури», – сказав він.

За його словами, ця заява ґрунтується на знижених даних розвідки США.

Нагадаємо, про те, що Росія готується вдарити по українській інфраструктурі на День незалежності 24 серпня заявляли і в українських безпекових органах. Так, Головне управління розвідки Міноборони закликало українців бути особливо обережними в цей день через загрозу ракетних ударів та провокацій з боку Росії, а МВС закликало українців у цей період не ігнорувати жодного сигналу повітряної тривоги. Крім того, ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомляли, що людям, які працюють в урядовому кварталі в Києві, рекомендували цей тиждень працювати дистанційно. Також Росія закрила повітряний простір над окупованим Кримом і трьома прикордонними з Україною областями в період з 22 по 29 серпня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: