Понеділок, 26 лютого

Розвідка США допомогла Україні потопити крейсер «Москва»

США надали Україні розвіддані, що допомогли вразити флагман Чорноморського флоту РФ – крейсер «Москва». Про це повідомляє The New York Times із посиланням на високопоставлених американських чиновників.

Джерело: ZAHID.NET.

Вони розповіли, що відразу після удару представники адміністрації Байдена «скрупульозно мовчали», відмовляючись підтвердити навіть факт завдання удару по «Москві». Але останніми днями американські офіційні особи підтвердили, що дані з джерел американської розвідки були надані Україні за кілька годин до запуску ракет «Нептун».

Офіційні особи відмовилися уточнити, яку саме інформацію передали. Одне з джерел повідомило, що українці питали американців про «корабель, що пливе в Чорному морі на південь від Одеси». Штати ідентифікували його як «Москву» та підтвердили його місцезнаходження. Відтак українські сили націлилися на корабель і завдали удару без відома США.

В той же час, інше джерело заявляє, що «інформація виходить за рамки простого повідомлення про місцезнаходження корабля в Чорному морі».

Нагадаємо, 13 квітня стало відомо, що ЗСУ завдали ракетного удару по крейсеру «Москва». Після цього крейсер перекинувся і почав тонути. За даними ЗСУ, на борту флагмана Чорноморського флоту РФ загинули понад 450 російських військових разом з капітаном Антоном Купріним.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.