Розвідка отримала нові підтвердження про підготовку теракту на ЗАЕС

Українська розвідка отримала нові підтвердження інформації про підготовку російськими окупантами терористичного акту на території Запорізької атомної електростанції 19 серпня.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України  — передає НТА.

“Отримано додаткові підтвердження інформації про підготовку окупантами провокації на Запорізькій атомній станції 19 серпня. Зокрема, ліцензованому персоналу (який виконує свої функції на основі виданої Держатомінспекцією ліцензії) наказано залишатися вдома. На територію станції допускатиметься невелика частина оперативного персоналу”, – йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, 18 серпня на вечірніх зборах керівництва ЗАЕС були відсутні представники “Росатому”, які з моменту окупації брали участь у всіх таких нарадах. У ГУР зазначили, що представники “Росатому” залишили територію ЗАЕС.

“Враховуючи кількість зброї, яка наразі розташована на території атомної станції, а також неодноразові провокативні обстріли, є висока ймовірність проведення масштабного теракту на ядерному об’єкті”, – наголосили в ГУР Міноборони.

Нагадаємо, що працівники ЗАЕС повернулись, щоб контролювати станцію – існує ризик масштабної катастрофи. Працівник станції розповів, що аварія на ЗАЕС може стати набагато гіршою, ніж у Чорнобилі

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: