Росія готується до масованої атаки: Гуменюк розповіла про плани армії РФ та ситуацію у морі

Сили оборони фіксують підготовку російської армії до нової масованої ракетної атаки: Росія застосовує безпілотники для розвідки та відправила кораблі на переспорядження. Про це 11 січня в коментарі Суспільному повідомила начальниця координаційного пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

Сили оборони фіксують активність безпілотників

Протягом останнього тижня Сили оборони фіксують активність безпілотних розвідників. Це говорить про підготовку до масованого обстрілу, зазначила Гуменюк:

“Активність безпілотних розвідників, яку ми спостерігаємо за крайній тиждень, говорить якраз про підготовку до такого масованого обстрілу. Оскільки вони спочатку збирають інформацію про ті цілі, які вони хочуть уразити. Скоріше за все це будуть об’єкти критичної інфраструктури. Вони продовжують намагання створити техногенні незручності нашому населенню, зокрема й в умовах похолодання. Вони продовжують вишукувати системи протиповітряної оборони, які мріють уразити”.

Росія готується до нової ракетної атаки

Останнім часом російській армії потрібно від 10 до 14 днів для переспорядження. Такі ж паузи відбуваються між масованими ракетними ударами:

“Враховуючи, що для переспорядження після масованої ракетної атаки ворог як правило 10,12 або 14 днів можемо говорити про те, що наразі ми знаходимось якраз напередодні такої масованої ракетної атаки”.

Чому російська армія не виводить ракетоносії у Чорне море

Як зазначила Гуменюк, штормова погода не сприяє тому, щоб корабельне угрупування було в морі, саме тому російська армія вивела його у пункти базування. Проте ситуація може змінитися у будь-який момент:

“Сьогодні ми можемо фіксувати один корабель з усього корабельного угруповання, при тому, що ракетоносії перебувають у пунктах морського базування. Але спостерігаючи за їхньою діяльністю можемо спостерігати, що після масованого ракетного обстрілу новорічного завели кораблі в тому числі й для переспорядження, оскільки були використанні всі ракети, які знаходились на той момент на бортах”.

За словами Гуменюк, погода до кінця тижня буде штормовою. Тому мінна небезпека залишається актуальною і це не сприятиме виходу кораблів у відкрите море, проте вивести ракетоносії у російської армії можливість буде.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.