Позачергові та проміжні місцеві вибори на Львівщині. Що відомо

В неділю, 31 жовтня, у чотирьох округах на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Зоряна Павлів.

Джерело: Суспільне.

Мешканці Львівської області обиратимуть депутатів до Новокалинівської міської ради Самбірського району в 1-му і 5-му округах, депутата Розвадівської сільської ради Стрийського району в 7-му окрузі та депутата Судовишнянської міської ради Яворівського району в 5-му окрузі. Також 31 жовтня виборці Комарнівської міської ТГ Львівського району та Шегинівської сільської ТГ Яворівського району обиратимуть голів громад.

“Територіальні виборчі комісії завершили реєстрацію кандидатів у депутати та кандидатів на посади голів громад. Загалом зареєстровано 24 кандидати, які позмагаються за чотири депутатські мандати. На посаду голови Комарнівської міської ради претендують 5 кандидатів, а Шегинівського сільського голову обиратимуть із 3 зареєстрованих кандидатів”, — каже Зоряна Павлів.

За два депутатські мандати Новокалинівської міської ради позмагаються 7 кандидатів: четверо у багатомандатному виборчому окрузі №1 і троє в окрузі №5. За депутатське місце в Судовишнянській міській раді поборються 10 кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі №5. А в окрузі №7 зареєструвались 7 кандидатів у депутати до Розвадівської сільської ради .

“Щодо статистичних даних: 17 із зареєстрованих 24 кандидатів є чоловіками, а це — 71%. Переважна більшість — 20 із 24 є самовисуванцями. Наймолодший із зареєстрованих (27-річний Олег Попик) балотується у депутати Новокалинівської міської ради, а найстарший (62-річний Іван Наконечний) кандидує у Розвадівську сільську раду”, — додає Зоряна Павлів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: