Понеділок, 25 вересня

Порошенко та Зеленський майже зрівнялися в рейтингу на Західній Україні. Оновлені дані

Раніше Володимир Зеленський випереджав Петра Порошенка на 3%.

35% мешканців Західної України планують проголосувати у другому турі президентських виборів за Володимира Зеленського, а 34% — за Петра Порошенка.

Про це свідчать результати останнього пише соціологічної групи «Рейтинг», пише Твоє місто.

Ще 9% відповіли, що не голосуватимуть узагалі, а решта 22% — не змогли відповісти. Опитування проводили12-16 квітня, похибка дослідження становить 1,8%.

Як і раніше Володимир Зеленський має підтримку більшості і в інших регіонах України та у різних вікових групах. Загалом за Володимира Зеленського планують голосувати 51,8% усіх опитаних та 72,7% — серед тих, хто визначився і має намір голосувати. За Петра Порошенка, відповідно, голосуватимуть 19% та 27,3% виборців.

Якщо раніше найбільша частка опитаних вірила в перемогу на виборах чинного президента, то зараз 62% опитаних вважає, що президентом стане Володимир Зеленський. У перемогу Петра Порошенка ж вірять лише 17% респондентів. На Західній Україні ці показники становлять 49% та 29% відповідно.

Соціологічне дослідження проводили впродовж 12-16 квітня методом особистого формалізованого інтерв’ю. Соціологи опитали 3000 респондентів віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами та типом поселення. Під час дослідження області розподілили на Захід, Центр, Схід та Південь. До Західної України увійшли Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Тернопільська, Волинська, Рівненська та Хмельницька області.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.