“Порошенко робить із себе жертву перед виборами” – Зеленський

Президент Володимир Зеленський вважає, що п’ятий президент України Петро Порошенко напередодні місцевих виборів хоче видаватися для виборців жертвою.

Про це за сказав Зеленський канадському виданню The Globe and Mail, передає Українська правда.

Журналіст видання запитав у Зеленського про заклик Канадсько-українського конгресу поважати верховенство права і не вести політично мотивовані справи проти Порошенка.

“Народ України дав свою відповідь пану Порошенку, коли мене обрали президентом, і під час парламентських виборів. Зеленський відповів, що він не займається переслідуванням, а Порошенко підігріває ситуацію перед місцевими виборами.

Народ України висловив підтримку іншим людям, іншим обличчям, іншим політикам і відповів на ту політику, яку проводив останні п’ять років пан Порошенко, коли був Президентом.

Мені здається, що Петру Олексійовичу тієї відповіді замало. У нас на носі – місцеві вибори, це ще один його великий політичний кейс. Йому хочеться бути жертвою, хочеться, щоб усі вважали, що в Україні є політичні переслідування. Більшість людей в Україні розуміють, що все це схоже на політичний театр.

Я вважаю, що представники діаспори, яким я вдячний за те, що вони підтримують Україну, не повинні зараз підтримувати ту чи іншу партію, це неправильно. Мені здається, що діаспора, перш за все, повинна підтримувати всіх українців, а не (окремих. – ред.) політиків”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.