Порошенко контактував із Зеленським щодо ймовірної нової агресії Росії, – Ярош

Загроза повномасштабного вторгнення Росії в Україну існує вже тривалий час. Занепокоєний цим і Петро Порошенко, він контактував з Володимиром Зеленським щодо цього питання.

Таку інформацію повідомив командувач Української добровольчої армії, екслідер “Правого сектору” та екснардеп Дмитро Ярош в ефірі авторської програми Олени Трибушної “Перші особи” на 24 каналі. Він не уточнив деталей цієї інформації.

Ярош: Потрібна єдність

Командувач Української добровольчої армії вважає, що на тлі можливої повномасштабної війни не варто вказувати на “погане і хороше”.

Я підкреслюю, що зараз потрібна єдність. Знаю, що і Петро Порошенко звертався до Зеленського з тим, щоб узгодити певні моменти – це все правильно,
– заявив він.

Ярош наголосив, що все, що об’єднує націю проти агресії Росії – це плюс. Водночас все, що роз’єднує – мінус.

“Мені б дуже хотілося, щоб Зеленський як верховний головнокомандувач зараз максимально віддавався підвищенню обороноздатності держави”, – сказав він.

Ймовірний новий наступ Росії: останні новини

  • Володимир Зеленський вважає нову атаку Росії на Україну “малоймовірною” – це неофіційна інформація, яка з’явилась у ЗМІ.
  • Польща готова безоплатно передати Збройним силам України нову партію військової допомоги.
  • Варто зауважити, що допомагає озброєнням й низка інших країн. Зокрема, 9 лютого прилетіла чергова партія військової допомоги США.
  • Рівень боєздатності через навчання Білорусі та Росії. підвищила і Литва.

Авторка: Тетяна Пасічник

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.