Вівторок, 21 березня

Помер російський політолог Гліб Павловський

У ніч на 27 лютого помер російський політолог Гліб Павловський, який на початку 2000-х займався президентськими кампаніями Путіна та Януковича.

Джерело: Історична правда.

 

Гліб Павловський народився в Одесі у родині інженера-будівельника. 

У 1970-х – учасник дисидентського руху, поширювач самвидаву. Був заарештований КГБ, пішов на угоду зі слідством і тому отримав м’яке покарання – три роки виправних робіт, а не позбавлення волі. Зокрема дав свідчення, потрібні спецслужбам, на російського правозахисника Івана Ковальова.

 

Павловський був одним із засновників першої в Росії легальної політичної опозиційної організації – Клуб соціальних ініціатив (КСІ). Пізніше брав участь у створенні Московського народного фронту.
 

Він був фундатором Фонду ефективної політики, який розробляв президентську кампанію Володимира Путіна у 2000 році. Павловський також виступав як консультант Адміністрації президента РФ до 2011 року.

Крім того, він брав участь у президентській кампанії Віктора Януковича під час виборів 2004 року в Україні. А на початку 2000-х років  працював в Україні на адміністрацію президента Кучми, зокрема мав певне відношення до реалізації технології “темників”.

З 2011 року перейшов у політичну опозицію.

Павловський помер у віці 72 років, у нього була онкологія.
 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.