Понеділок, 20 травня

На матчі ЧС-2022 розгорнули прапор “Азова”. “Зазомбована” ФІФА відразу вжила заходів. Фотофакт

На чемпіонаті світу з футболу-2022 у неділю, 27 листопада, під час матчу Іспанія – Німеччина іспанські вболівальники розгорнули великий прапор України із символікою полку “Азов”. Фотографії із трибун у себе в Instagram розмістив знаменитий український футболіст Роман Зозуля.

Джерело: OBOZREVATEL.

За словами гравця “Фуенлабради”, за кілька хвилин з’явилися представники ФІФА та вилучили прапор за те, що він “порушує якісь там стандарти в їхніх головах і нібито заборонений”.
 

“Весь світ захоплено спостерігав за титанічним протистоянням наших захисників Маріуполя. Весь світ бачить, хто є країною-терористом і чиї військові – це окупанти, злочинці, терористи, садисти та зеки. Але в зазомбованой ФІФА нічого не бачать і не чують”, – обурено написав Зозуля.

На матчі ЧС-2022 розгорнули прапор ''Азова''. ''Зазомбована'' ФІФА відразу вжила заходів. ФотофактНа матчі ЧС-2022 розгорнули прапор ''Азова''. ''Зазомбована'' ФІФА відразу вжила заходів. Фотофакт

Роман висловив сподівання, що УАФ та Міністерство молоді та спорту відреагують на таку “ганебну поведінку представників ФІФА”.

“А ті одноклітинні організми, які заборонили піднімати наш прапор на трибунах – вибачаться і врешті-решт вивчать історію питання не за кремлівськими темниками”, – підсумував Зозуля.

На матчі ЧС-2022 розгорнули прапор ''Азова''. ''Зазомбована'' ФІФА відразу вжила заходів. Фотофакт
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.