Вівторок, 21 травня

“Ми все подолаємо, переживемо, переможемо”: Зеленський звернувся до українців у День Гідності та Свободи. Відео

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців у День Гідності та Свободи. Глава держави зазначив, що війна з РФ змінила багато не лише в нашій країні, а й у всьому світі. Однак головні цінності українців – гідність і свобода – залишаються незмінними.

Джерело: OBOZREVATEL.

'Ми все подолаємо, переживемо, переможемо': Зеленський звернувся до українців у День Гідності та Свободи. Відео

Також Зеленський запевнив, що Україна обов’язково подолає всі труднощі та переможе агресора. Звернення глави держави опублікував Офіс президента.
 

Президент зазначив, що друзі та вороги України побачили цього року, що українці не лише прагнуть свободи, а й вміють її відстоювати та захищати.

“Всі разом ми довели і продовжуємо доводити, що гідність і свобода для нас – святі. Це залишилося незмінним. І всі побачили, на що здатні українці. Усі побачили, які у нас захисники та захисниці. Як можна дати відсіч одній із найбільших армій світу та стати однією з найкращих армій світу”, – сказав Зеленський.

“Всі побачили, на що здатні наші цивільні, які у нас громадяни, як можна ставати живою стіною на шляху військових колон окупанта. Голими руками розвертати ворожі танки, незважаючи на обстріли та шумові гранати, виходити на мітинги в окупації, берегти український прапор та дочекатися ЗСУ”, – зазначив президент.

Президент наголосив, що окупантам не вдалося і не вдасться зламати прагнення українців до свободи та гідності. Зеленський додав, що Україна подолає труднощі та безперечно здобуде перемогу у війні над окупантами.

“Ми все подолаємо, переживемо, переможемо! І в День Гідності та Свободи зберемося на Майдані Незалежності, там, де завжди захищали гідність та свободу, на граніті, на барикадах під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. Там, де ми відзначали 30-річну незалежність України. І там, де ми відзначимо День Перемоги України. У мирному Києві, у мирній Україні я скажу про головне. Про те, що лишається незмінним. Слава Україні!” – сказав Володимир Зеленський.

''Ми все подолаємо, переживемо, переможемо'': Зеленський звернувся до українців у День Гідності та Свободи. Відео

Щороку 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. День, коли дев’ять років тому розпочався Євромайдан – національно-патріотична акція протесту, яка змінила хід української історії.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.