Москаль просить нардепів від Закарпаття голосувати за мораторій на експорт лісу

831

derevina

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль виступає категорично проти скасування заборони на вивезення необробленої деревини з України.

«Давайте не уподібнюватися аборигенам, у яких колоністи за скляні цяцьки виманювали землю, – заявляє Г. Москаль. – А доведемо, що ми європейська нація, яка має свій гонор і береже національні багатства.

Про 600 мільйонів євро допомоги через півроку всі забудуть, а вирубані й продані за копійки Карпати стануть національною ганьбою на довгі роки. Закарпаття – єдина область, лісистість якої займає понад половину території, і ми єдині в Україні, хто не продає в Європу ні паливну, ні ділову деревину. Так має бути й далі.

Нехай європейські партнери переносять деревообробне виробництво до нас і роблять готову продукцію, а не перетворюють Україну в сировинний придаток. Я особисто буду просити нардепів від Закарпаття не голосувати за скасування мораторію на вивезення необробленої деревини за кордон», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, що вчора президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Україна в найближчі тижні скасує заборону на експорт необробленої деревини. У відповідь на це ЄС готовий надати нашій країні останній транш фінансової допомоги у сумі 600 мільйонів євро.

zik.ua