Макрон і Меркель обговорили з Путіном проблему війни на Донбасі без участі Зеленського

У вівторок, 30 березня, Президент Франції Еммануель Макрон, канцлерка Німеччини Ангела Меркель та президент РФ Володимир Путін провели переговори у форматі відеоконференції, під час яких зокрема обговорювали ситуацію на Донбасі.

Джерело: ГалІнфо.

Варто зауважити, що Президента України Володимира Зеленського до переговорів не запросили.

У повідомленні Єлисейського палацу зазначено, що на зустрічі “було наголошено на необхідності того, щоб Росія взяла на себе тверде зобов’язання щодо стабілізації режиму припинення вогню в Україні та розробку шляхів виходу з кризи відповідно до Мінських домовленостей”

Також європейські лідери закликали провести зустріч в нормандському форматі щодо реалізації Мінських домовленостей, йдеться на сайті уряду Німеччини.

Своєю чергою Володимир Путін “наголосив на важливості” виконання київською владою всіх досягнутих на найвищому рівні домовленостей.

Насамперед щодо налагодження прямого діалогу з Донецьком і Луганськом та врегулювання правових аспектів особливого статусу Донбасу“, – йдеться в повідомленні Кремля.

Водночас Путін звинуватив Україну у провокуванні ескалації на Донбасі і у відмові від виконання заходів щодо припинення вогню, узгоджених у липні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.