Команда Зеленського присвоїла собі заслуги Порошенка – Гончаренко

Влада президента Зеленського прагне показати суспільству свою значну перемогу в отриманні $3 млрд компенсації від російського “Газпрому” за рішенням Стокгольмського арбітражу, але ці дії є привласненням досягнень попередньої влади.

Про це написав народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко на своїй сторінці у мережі Facebook, – пише Газета.юа.

“Сьогодні з’явилась чудова новина про те, що Газпром повернув Україні борг у $3 млрд. Звісно ж, Зеленський представив це як своє велике досягнення.

Хочу дещо нагадати: позов проти Газпрому був поданий при Порошенку, позов заснований на директивах Порошенка і цей позов підтримувався у всьому попередньою владою”

Гончаренко зазначив, що головне питання на сьогодні не отримання від Росії $3 млрд за попередніми позовами, а стратегія нової влади щодо нових позовів на $12 млрд, які Україна ймовірно виграє.

“А тепер питання, чи зможе нинішня влада довести до перемоги інші позови проти Росії. Ніхто не говорить відкрито, але ходять чутки і російська влада розказує, що Україна завідомо відмовляється від значної суми позову проти Москви. Тому чи виграш це – Думай-те!” – написав політик.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.