Коли Путін помре, його смерть триматимуть у таємниці місяцями, – Daily Star

Найближче оточення 69-річного керівника РФ Володимира Путіна не зацікавлене у переході наявних у нього повноважень до іншої особи й у випадку смерті правителя приховуватиме цей факт “тижнями, а то й місяцями”

Про це йдеться у матеріалі британського таблоїда Daily Star — передає Еспресо.tv.

“Справжній страх (для його друзів) полягає в тому, що після оголошення про його смерть може статися кремлівський переворот, і російські генерали захочуть піти з України”, – зазначає видання з посиланням на співрозмовника у розвідувальній службі МI6.

“Путін дуже хворий, і коли він помре, його смерть буде зберігатися в таємниці тижнями, а то й місяцями”, – повідомило Daily Star інше джерело у розвідці Сполученого Королівства.

“Смерть Путіна залишить їх безсилими та вразливими, тому вони зацікавлені в тому, щоб казати, що Путін живий, – коли може бути зворотне”, – зазначається у статті під назвою “Боси МІ6 стверджують, що коли Володимир Путін помре його місце займе двійник”.

Аби засвідчити задовільний стан здоров’я російського президента, пише Daily Star, Кремль і раніше вдався до послуг двійників.

“Є ймовірність, що він вже мертвий. Дізнатися про це не можливо. Вважається, що Путін використовував двійників у минулому, коли йому було погано, і Кремль може робити це зараз”, – наголошується у повідомленні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.