Ізраїль проігнорував святкування 30-річчя незалежності України

Ніхто з вищого керівництва Ізраїлю не прилетів до Києва на святкові заходи.
Джерело: Діло.
“Президент Герцог готується до візиту на 6 жовтня до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру. Прем’єр Беннет відлітає на більш важливу зустріч з Байденом. Глава МЗС Лапід просто відмовився летіти до Києва. Спікер Кнесету спочатку думав полетіти, але відмовився, коли уряд Ізраїлю з 8 серпня вніс Україну в “помаранчевий список” з вимогою тижневого карантину після повернення” , – повідомили в Телеграм-каналі “Шахар-Ізраїль”.

Як повідомляє пресслужба ОП, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Держави Ізраїль Нафталі Беннетом.

Глава ізраїльського уряду привітав Україну з визначним ювілеєм – 30-ю річницею незалежності.

Володимир Зеленський наголосив, що український народ вдячний за цей прояв солідарності з боку народу Держави Ізраїль.

Президент України поінформував Прем’єр-міністра Ізраїлю про успішне проведення інавгураційного саміту Кримської платформи та запросив Державу Ізраїль приєднатися до спільної декларації, підписаної за його результатами.

Співрозмовники також обговорили низку актуальних питань двосторонньої співпраці. Зокрема, було приділено увагу проблематиці розвитку торговельно-економічної взаємодії, спрощенню умов для міжлюдських контактів, підготовці до запланованих візитів високого та найвищого рівня, зокрема ізраїльської делегації для участі у заходах до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

Володимир Зеленський запросив Нафталі Беннета відвідати Україну.

Зазначимо, що держава Ізраїль досі не визнала голодомор в Україні геноцидом.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.