Громадянам варто утриматися від поспішного повернення в будинки у звільнених від окупантів населених пунктах, поки не буде офіційного дозволу від влади, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін під час інформаційного телемарафону.
Джерело: 5.ua.
За його словами, йдеться про залишену зброю, боєприпаси, міни тощо.
“Саме тому варто почекати відповідної зачистки того чи іншого населеного пункту силами Національної поліції й “зеленого” світла з боку офіційної влади, в тому числі ДСНС. Тільки після цього ми можемо говорити про повернення в будинки”, – додав Єнін.
Як повідомляв 5.UA, вранці 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України. По кількох військових об’єктах у Києві, Харкові та Дніпрі були завдані ракетні удари, а війська рф перейшли кордон під Харковом. Атаковані прикордонні підрозділи, деградувала ситуація на Донбасі.
ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави підняті за тривогою. Ворог почав інтенсивні обстріли підрозділів ЗСУ на сході – українська армія дає відсіч російським військам. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки й оборони. Запроваджено воєнний стан. Україна офіційно направила позов проти російської федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.
За даними Генштабу ЗСУ, загальні бойові втрати противника на 26-й день війни з 24.02 по 21.03 орієнтовно становлять:
- особовий склад ‒ приблизно 15 000 осіб;
- танки ‒ 498;
- бойові броньовані машини ‒ 1535;
- артилерійські системи – 240;
- РСЗВ ‒ 80;
- засоби ППО ‒ 45;
- літаки – 97;
- гелікоптери – 121;
- автомобільна техніка – 969;
- кораблі і катери – 3;
- цистерни з ПММ – 60;
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 24;
- Спеціальна техніка – 13.
Дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій.
Додамо, нині втрати ворога перевищують втрати росіян в обох чеченських війнах, у яких загалом загинуло 12 467 рашистів.