п`ятниця, 14 червня

Ердоган: повернення Росією захоплених територій Україні полегшить переговори

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що повернення захоплених росією територій України полегшить переговорний процес про завершення війни. Про це він сказав в інтерв’ю американському каналу PBS, цитує Європейська правда.

«Це те, що потрібне, і те, що очікується. У цьому питанні пан Гутерріш (генсек ООН. – ред.) зробив певні кроки. Є кроки, які ми зробили. Ці кроки і це повернення справді полегшать нашу роботу», – сказав президент Туреччини. 

Він також наголосив, що з 2014 року на зустрічах із президентом рф володимиром путіним закликає його повернути анексований Крим.

«Вони є і нашими співвітчизниками. Ми сказали їм (росіянам. – ред.), що якщо ви підете на цей крок, то це заспокоїть і нас, заспокоїть Україну, заспокоїть і кримських татар. Але, на жаль, відтоді жодного кроку в цьому напрямку не було зроблено», – сказав турецький президент.

Також після зустрічі з президентом росії Ердоган заявив, що той прагне закінчити війну якомога швидше.

«В Узбекистані я зустрівся з президентом путіним, і ми провели з ним дуже обширні дискусії. І він дав мені зрозуміти, що готовий покінчити з цим якомога швидше. Таке в мене склалося враження, тому що ситуація розвивається досить проблематично; 200 заручників будуть обміняні за угодою між сторонами», – додав він.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.