Понеділок, 5 грудня

Донік: У разі спроби державного перевороту під час війни, ми вас будемо просто вбивати

У разі спроби державного перевороту під час війни знайдеться достатня кількість бажаючих застосувати зброю для захисту державного ладу.

Про це написав на своїй с торінці у Facebook Роман Донік – харківський волонтер, надає допомогу силам АТО.

«У мене є друзі. У них всіх є зареєстрована вогнепальна зброя, більша частиною калібром 7,62. Більшість з них пройшли війну. Вони мої друзі і думають так само, як і я. Нас багато. У нас є зброя, тому що ми не довіряємо державі. У нас є засоби захисту. У нас є бажання зберегти Україну за будь-яку ціну. У нас був час і було натхнення, щоб прорахувати все і бути готовими до всього. В тому числі і до спроби державного перевороту під виглядом протестних рухів», – попередив він.

За словами волонтера, його однодумці готові до застосування зброї для захисту територіальної цілісності України проти кого завгодно.

«Ми готові до того, що проти нас теж може бути застосована зброя. Це нас не бентежить. Ми підемо на це. Якщо не буде України, не буде нас. Нам все одно, чи вмирати від російських окупантів і їх ставлеників, або їхати за кордон. За кордон ми не поїдемо. Ми будемо тут битися за те, що воюємо майже три роки. За те, за що гинули наші друзі і побратими», – підкреслив Донік.

Він додав, що не голосував за президента Петра Порошенка, однак вважає, що з урахуванням теперішньої ситуації він є кращим із можливих варіантів.

«Якщо вам не подобається Порошенко, перевиберіть його на виборах. Тому що при будь-якому іншому способі зміни влади, вас будуть просто вбивати. Ми будемо. Просто пам’ятай це, коли тебе покличуть змінювати владу в найближчі дні», – попередив волонтер.

zik.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.