п`ятниця, 1 березня

Дівчинку, яку принизили в садочку, зі святом 8-го березня привітав Президент України (фото)

Дівчинка Маргарита разом з батьком завітала до кабінету Сергія Осачука та отримала вітання від Президента України Володимира Зеленського.

Джерело: Чернівецький промінь.

10 березня, після гучного скандалу в одному з чернівецьких садочків, дівчинку Маргариту привітали з Всесвітнім Жіночим днем від імені Володимира Зеленського. Разом з батьком дівчинка завітала до кабінету голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука, де на неї чекав сюрприз. В подарунок дівчинка отримала іграшкову ляльку та подарунковий пакуночок. Окрім цього, Маргарита мала змогу навіть посидіти в кріслі очільника Чернівецької ОДА.

Батько дівчинки Ігор Лесько журналістам “Чернівецького променя” розповів, що їм надзвичайно приємно, що ніхто не залишився осторонь цієї історії і це допоможе в подальшому уникати таких ситуацій.

“Нам дуже приємно, що Президент Украни звернув увагу на цю подію. Я сподіваюсь, що надалі діти по всій Украні не будуть страждати від таких ситуацій”, – розповів батько дівчинки.

В свою чергу, Сергій Осачук розповів, яким чином ця звістка дісталася до Президента та що спонукало Володимира Зеленського привітати Маргариту із святковим днем 8 березня.

“Зв`язок з Офісом Президента ми підтримуємо кожного дня. Постійно у телефонному контакті, радимось по всім нагальним питанням пов`язаним із коронавірусом, в основому. Але сьогодні дзвінок від Президента ніс радісний характер. Володимир Зеленський побачив повідомлення про прикру ситуацію в чернівецькому садочку та попросив привітати від імені Президента дівчинку Маргариту, адже це свято має нести тільки радість”, – розповів Сергій Осачук.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.