Понеділок, 25 вересня

“День тиші”: ЧЕСНО назвала кандидатів, що “грішать” прихованою агітацією

У “день тиші” рух ЧЕСНО виявив у Києві декілька білбордів, які нагадують агітацію кандидатів у президенти Володимира Зеленського, Петра Порошенка та Юлії Тимошенко, але не містять вихідних даних.

Про це 30 березня повідомили у ЧЕСНО, пише Українська правда.

“Декілька днів тому на багатьох білбордах та сітілайтах з’явилася реклама у вигляді гасел, яка не містить згадок про кандидатів, але стилізована під їхню агітацію. Формально така реклама не є порушенням виборчого законодавства”, – зазначають у ЧЕСНО.

В організації зауважили, що зазвичай подібну рекламу розміщено на тих самих площинах, де раніше була агітація кандидата. 

“Першими змінювати зображення перед самими виборами почали у Порошенка. Офіційну марковану рекламу “Кандидатів багато – президент один” замінили на виконану в тому ж стилі “Думай”, але вже без вихідних даних. Цього ж дня зі сторінки Президента у Facebook почали поширювати рамки для аватарок з тим же гаслом. Аналогічна ситуація з рекламою Тимошенко: її “Україна обирає зміни” замінили на виконане в тому ж стилі “Змінюй”, так само без вихідних даних”, –  зазначає експерт Руху ЧЕСНО Ігор Фещенко.

На його думку, найімовірніше, дана реклама оплачувалася не з виборчих фондів, а отже невідомими є походження коштів та обсяг витрат на встановлення цієї реклами спеціально до “дня тиші” та дня виборів. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: