Четвер, 30 листопада

Арестович розповів, як виїхав за кордон

У соцмережах українці почали жваво обговорювати нещодавню поїздку ексрадника Офісу президента Олексія Арестовича за кордон під час війни. Натомість, він пояснив, на яких підставах та з якої причини це зробив.

Подробиці Олексій Арестович розповів в коментарі для ТСН.ua — пише Варта1.

 «Я законослухняний громадянин і, зрозуміло, виїхав із країни на законних підставах. Виїжджаю доволі часто, це зазвичай на декілька днів, по справах, – повідомив нам Арестович. – Як правило, вдається привозити за підсумками поїздок хороші новини для України. Ті, хто хайпує, насправді, чудово знає, що є певні категорії людей та обставини, під які випускають. Це і журналісти, і волонтери, і люди на певні заходи з бізнесу, а хтось і за обов’язком служби. У кожному окремому випадку я маю тверді підстави для виїзду, як і ще більш тверді підстави для швидкого повернення додому. Виїзди ніколи не приховую. Частина моєї роботи – контрпропаганда російській пропаганді для європейської та світової аудиторії. Цього разу я, зокрема, спілкувався з проукраїнськими лобістами в італійському суспільстві, дав декілька інтервʼю італійським медіа. Публічна дипломатія – дуже потужний інструмент. Ми маємо зробити все, щоб Україна перемогла в цій війні».

До цього Арестович додав наступне: «Я завжди їжджу на офіційне запрошення іноземною стороною, а не тому, що мені так захотілося».

За словами Арестовича, він вже повернувся з Італії до України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.