Понеділок, 4 березня

Активісти привезуть 2-метровий унітаз під Парламент

В середу, 17 червня, о 10.00 відбудеться акція “Не зливайте антикорупційну прокуратуру”, на якій громадські активісти привезуть 2-метровий унітаз під стіни Верховної Ради (3 під’їзд), а пізніше, о 15:00 – під Комітет з питань забезпечення правоохоронної діяльності (Кожем’якіна).

В цей унітаз активісти, вдягнені в маски Порошенко, Яреми, Шокіна та Махніцького, “зливатимуть” (вкидатимуть)справи з написами імен ТОП-чиновників. Це – ті справи,  що “злила” Генеральна прокуратура вже за нової влади.

Перед акцією, о 10.00 представники громадськості та народні депутати проведуть . У ньому візьмуть участь:

 

    • Віталій Шабунін, Центр протидії корупції
    • Дарина Каленюк, Центр протидії корупції

 

Таким чином громадські активісти наочно продемонструють, як і надалі зливатимуть ТОП-розслідування, в тому числі і Антикорупційного бюро, у разі голосування законопроекту №2667 в редакції Юрія Луценко, що робить нову Антикорупційну прокуратура залежною від Президента.

 

Активісти закликають Верховну Раду та правоохоронний Комітет підтримати правки антикорупційних експертів та депутатів від різних політичних сил, які забезпечують незалежність Антикорупційної прокуратури від політичного впливу.

Антикорупційна прокуратура – новий спеціалізований підрозділ ГПУ, що утворюється для нагляду за кримінальним слідством Національного Антикорупційного Бюро і має бути максимально автономною від Генеральної прокуратури, яка вже довела свою бездієвість.

Президентською фракцією наразі пропонується змінити ЗУ “Про прокуратуру”, зокрема, процедуру формування конкурсної комісії з обрання голови Антикорупційної прокуратури так, щоб дозволити Президенту безпосередньо впливати на його призначення, та мати інструмент політичного тиску та розправи над опонентами.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.