п`ятниця, 1 березня

“Підбирайте слова, які вилітають з вашої ротової порожнини”: Зеленський звинуватив політиків у дискредитації кампанії вакцинації

Президент України Володимир Зеленський закликав політиків не займатися дискредитацією процесу вакцинації через власні амбіції.

Про це повідомляє офіційний сайт президента України, передає Еспресо.

За словами Зеленського, політичні діячі втратили голову у гонитві за швидкою популярністю, і їм байдуже, що від їхніх негативних висловлювань щодо вакцини можуть помирати українці.

“Я переконливо закликаю цих політиків: дуже зважено підбирайте слова, які вилітають з вашої ротової порожнини. Бо за кожне з цих слів неодмінно доведеться відповідати. І перед законом України, і перед Богом. Що для вас більший аргумент – вирішуйте самі”, – сказав Зеленський.

Він додав, що процес вакцинації стикається зі складнощами, адже в Індії діє обмеження на експорт вакцини, і Україна розраховує, що індійський уряд перегляне це рішення.

“Проте варто розуміти, що позитивному вирішенню цього питання аж ніяк не сприяють, а швидше – сильно заважають і публічні висловлювання окремих українських політиків. Вони почали масштабну й брудну кампанію з метою дискредитації як самої вакцини, так і процесу вакцинації загалом”, – зазначив Зеленський.

Він також повідомив, що на тижні, що минає, Україна отримала 215 тис. доз вакцини проти коронавірусу від китайського виробника Sinovac Biotech і очікує наступну партію препарату найближчими тижнями. Загалом підписаний контракт передбачає майже 2 млн доз вакцини.

“Окрім Китаю, вакцину від Sinovac використовують уже 18 країн світу. Зокрема Туреччина, де щеплення нею отримали Президент Ердоган і Патріарх Варфоломій”, – сказав Зеленський.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.